pw_00014020_Łódź, Manufaktura 02, fot Paweł Wojtyczka.jpg
DJI_0519-HDR-Pano-Edit.jpg
logo-color (1).png
ksiezy_mlyn.jpeg
5ea0170605780_o_large.jpg
csm_park-widzewski-fontanna__3__d0c29074c8.jpg
Kąpieliska Łódź Arturówek (8).jpg
5ea017051c683_o_large.jpg
5e9ff0dbdf827_o_large.jpg
5ea01c17b24ff_o_large.jpg
_DSC9280-Edit-2.jpg

Wyniki drugiej edycji konkursu:

Wszyscy uczestnicy konkursu zakwalifikowani do drugiego etapu (finału), wezmą udział w specjalnie przygotowanych i bezpłatnych warsztatach poprowadzonych przez wybitnych naukowców i artystów.

Zajęcia odbędą się 16 października b.r. w Muzeum Miasta Łodzi.

13 30 - 17.00, 13.30 - 14.30 - warsztaty fotograficzne (prowadzenie - Marek Lawin, CFK PTTK) 

14.30 - 15.15 - warsztaty geograficzne (prowadzenie - dr Marzena Makowska - Iskierka, Wydział Nauk Geograficznych UŁ)

15.30 - 17.00 - warsztaty historyczne (prowadzenie - Cezary Pawlak , Muzeum Miasta Łodzi).

Lista finalistów II edycji konkursu wiedzy o Łodzi „Moja fotogeniczna Łódź”: 

 

1. Zofia Niesiołowska – Księżak  - Bernardyńskie Liceum Ogólnokształcące im. o. A. Pankiewicza w Łodzi. 

2. Bartłomiej Szczypkowski  - Liceum Ogólnokształcące Nr XV im. Jana Kasprowicza w Łodzi. 

3. Apolonia Grelak  - XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Łodzi. 

4. Julia Lubaniak  - XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm Janka Bytnara „Rudego” w Łodzi. 

5. Martyna Woźnicka - XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm Janka Bytnara „Rudego” w Łodzi. 

6. Julian Leszkowicz  - XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm Janka Bytnara „Rudego” w Łodzi.  

7. Aleksandra Szkuldarek   - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi.  

8. Bartosz Pawlik  - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi.  

9. Mateusz Kowalewski  - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi.  

10. Jan Sołtysiak  - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi.   

11. Natalia Malczewska  - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi.  

12. Szymon Wiktorowicz - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi.  

13. Martyna Pustelnik  - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi.  

14. Małgorzata Majchrowska  - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi.  

15. Kajetan Wtorkiewicz  - Zespół Szkół Edukacji Technicznej nr.20 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi.

Lista laureatów II edycji konkursu wiedzy o Łodzi „Moja fotogeniczna Łódź”:

1. Nagroda  - Apolonia Grelak  - XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Łodzi.

2 Nagroda ex aequo: Mateusz Kowalewski  - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi. 

Jan Sołtysiak  - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi.  

 

3. Nagroda -  Bartosz Pawlik  - XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi.  

4. Nagroda - Julian Leszkowicz  - XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm Janka Bytnara „Rudego” w Łodzi. 

Uwaga!

Uroczyste wręczenie nagród, poczęstunek oraz koncert z okazji zakończenia tegorocznej edycji, odbędą się 23 października o godz. 16.30 w Muzeum Miasta Łodzi.

Gratulujemy wszystkim laureatom edycji 2022, finalistom i uczestnikom konkursu. Zapraszamy do wzięcia udziału w edycji 2023!

Wystawa prac uczestników konkursu, której ekspozycja planowana jest w Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK  (ul. Wigury 12 a), Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi (ul. H. Sienkiewicza 44) oraz Galerii przy sali koncertowej AM w Łodzi (ul. Żubardzka 2);

oraz pod poniższymi linkami:

http://cfk-pttk.org/moja-fotogeniczna-lodz/

http://cfk-pttk.org/moja-fotogeniczna-lodz/

Zapraszamy również do odwiedzenia fotogalerii konkursu. Zdjęcia z warsztatów, wręczenia nagród oraz koncertu wykonał Pan Marek Lawin. Fotografie można również obejrzeć i ew. oznaczyć się tutaj: 

------https://www.facebook.com/CentrumFotografiiKrajoznawczejPTTK/posts/pfbid02hFHvhYYv5CQYGrUE9PuhHQht7d3X5KB8fd1onwzFezZdimzMQMZN6QiJy7rikvssl?notif_id=1666558366278128&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif